Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLIII w łyżwiarstwie - druga edycja.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 4962 Ponad 260 dziewcząt i chłopców wystartowało w drugeij edycji XLIII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie. Zawody organizowane przez MOSirR odbyły się na torze lodowym zakopiańskiego COS-u.

W galerii fotoreportaż z zawodów

wyniki

Wyniki

dziewczęta rocznik 2011 i mł.
200 m

1.CHROBAK HANIA 2011 KNSP Zakopane 33.53
2.GĄSIENICA WAWRYTKO NATALIA 2011 KNSP Zakopane 33.68
3.Morawetz Amelia 2011 SP2 Zakopane 35.48
4.Trebunia Zuzanna 2011 SP4 Zakopane 36.35
5 .Worobiak Zofia 2010 SP2 Zakopane 37.20
6.Zagórska Małgorzata 2011 SP3 Zakopane 37.30

chłopcy roczniki 2011 i mł.
200m

1.Jakubiak Filip 2011 Posa Zakopane 37.59
2. Wydra Hubert 2011 SP 1 Zakopane 38.34
3. Suchowian Rafał 2011 Sp 9 Zakopanem 41.14
4. Kukuc Jan 2011 SP 7 Zakopane 48.95
5. Gąsienica Sebastian 2012 SSP STO Zakopane 49.62
6. Kurkowiak Sebastian 2013 SP4 Zakopane 53.62

dziewczęta roczniki 2010-2009
300m

1. Jaszczyk Helena 2010 SP 1 Zakopane 45.55
2. Gąsienica-Kuchta Helena 2009 Posa Zakopane 46.03
3. Jurgowska Emilia 2009 SP4 Zakopane 49.00
4. Toczek Karolina 2009 SP4 Zakopane 51.19
5. Lis Roksana 2010 Posa Zakopane 52.52
6. SZELIGA GABA 2010 KNSP Zakopane 52.56

chłopcy roczniki 2010-2009
300 m

1. Pęksa Marcin 2009 SP4 Zakopane 43.32
2. Wiatr Damian 2009 SP3 Zakopane 45.21
3. Gąsienica-Daniel Jan 2009 SP2 Zakopane 48.19
4. Bylinka Mateusz 2010 SP3 Zakopane 48.69
5. Bienias Maksymilian 2009 Posa Zakopane 49.54
6. Stopka Wojciech 2009 SP5 Zakopane 51.38

dziewczęta roczniki 2008 - 2007
400 m

1. Sabuda Julia 2007 SP3 Zakopane 54.87
2. Buńda Anna 2007 SP2 Zakopane 58.63
3. Grabska Karolina 2007 SP3 Zakopane 1:01.35
4. Żytko Małgorzata 2008 SPMS Zakopane 1:03.77
5.CHROBAK MAJA 2007 KNSP Zakopane 1:03.87
6. KIZEWETER ZUZA 2007 KNSP Zakopane 1:04.20

chłopcy roczniki 2008- 2007
400m

1. Wydra Patryk 2008 SPMS Zakopane 55.70
2 .Solik Stanisław 2007 SP3 Zakopane 56.02
3. Sowa Nataniel 2007 SPMS Zakopane 59.39
4. URBAN MATEUSZ 2007 KNSP Zakopane 1:00.53
5. GAWLAK SOCKA JAN 2008 KNSP Zakopane 1:01.48
6. Jelonek Kamil 2007 SPMS Zakopane 1:02.38

dziewczęta roczniki 2006 - 2005
400 m

1. Kolasa Barbara 2006 SP5 Zakopane 51.71
2. Figura Magdalena 2006 SP1 Zakopane 54.16
3. Biernacka Anna 2005 SP1 Zakopane 54.47
4. DYKA MILENA 2005 KNSP Zakopane 54.99
5. Suchowian Izabela 2006 Sp 9 Zakopanem 1:01.34
6. Galica Karolina 2006 SP 3 Zakopane 1:01.62

chłopcy roczniki 2006 - 2005
400m

1.Solik Ksawery 2005 SP 3 Zakopane 48.63
2 . Piczura Adrian 2005 SP2 Zakopane 50.78
3. Zygmuntowicz Bartłomiej 2006 SP5 Zakopane 52.06
4. Gutt Bartłomiej 2005 IMS Sp4 Zakopane 54.29
5. GAWLAK KAROL 2005 KNSP Zakopane 56.17
6. Włodarczyk Łukasz 2006 SP1 Zakopane 56.56

dziewczęta roczniki 2000 - 2004
400m

1. Urban Wiktoria 2004 ZSP Zakopane 54.04
2. Mirga Aleksandra 2002 ZSH-T Zakopane 54.25
3. Pawlikowska Natalia 2004 ZSH-T Zakopane 56.87
4. Palka Joanna 2002 LO BALZER 57.09
5. Kozachenko Anna 2003 LO BALZER 57.29
6. Machowska Izabela 2004 ZSH-T Zakopane 1:00.27

chłopcy roczniki 2000 - 2004
400 m

1. Gąsienica-Roj Szymon 2002 SLO STO Zakopane 45.41
2. Żelechowski Jacek 2001 ZSH-T Zakopane 45.91
3. Socha Grzegorz 2004 RLO ZAKOPANE 46.14
4. Zwijacz Kacper 2003 ZSH-T Zakopane 46.23
5 . Tokarz Szymon 2001 ZSB Zakopane 46.88
6. Bernatowicz Antoni 2002 ZSP Zakopane 50.26

pełne wyniki tutaj w pdf (RAR)