Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLIII SLSZ w narciarstwie alpejskim Puchar Zakopanego druga edycja.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 

tn IMG 5162 25 stycznia br na Harendzie rozegrana została druga edycja tegorocznego Pucharu Zakopanego a zarazem XLIII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie alpejskim. Na starcie slalomu giganta stanęło ponad 100 dziewcząt i chłopców.
W galerii fotoreportaż WAT1

Medaliści

 

Dziewczynki Fundacja Handicap
1. Katarzyna Michno ZS SKi Team 48.20

Chłopcy Fundacja Handicap

1. łukasz Frączak Handicap Zakopane 33.04
2. Antoni Wiercioch Handicap Zakopane 35.04
3. Rafał Świeczkowski Handicap Zakopane 36.56

Dziewczęta 20011 i mł
1. Anna Chrobak KS AZS Zakopane 29.84
2. Natalia Gąsienica Wawrytko KS AZS Zakopane 30.37
3. Alicja Piłat Sporteum 30,47

Chłopcy 20011 i mł
1. Filip Jakubiak KS Frajda 28,78
2. Jan Jędrol Suche 28,88
3. Tomek Budny Tatra Ski Academy 30,65

Dziewczęta 2009 - 2008
1. Maja Skarbek Malczewska SPMS 28,37
2. Marta Łodzińska Team MB Szczyrk 28,42
3. Laura Żelechowska Tatra Ski Academy 28,76

Chłopcy 2009-2008
1. Kamil Frycz KS Live 28,33
2. Igor Kulczyński Żywiecki klub Narciarski 28,89
3. Borys Jaworski KS Live 29,43

Dziewczeta 2007-2008

1. Anna Buńda KS Firn 26,14
2. Anna Gąsienica Roj MUKS Smig Zakopane 27,32
3. Katarzyna Koźbiał Żywiecki Klub Narciarski 27,34

 

Chłopcy 2007-2008
1. Mateusz Frycz KS Live 27,80
2. Tomasz Bafia MUKS Smig Zakopane 29,28
3. Antoni Potepa Sp 31 Kraków 29,87

Dziewczęta 2005-2006
1. Julia Wysocka KS Firn 26,55
2. Barbara Kolasa KS Firn 27,28
3. Alicja Gąsienica Roj MUKS Smig Zakopane 29,30

Chłopcy 2005- 2006

1 Iwo Kozakiewicz UKS Zakopiański 25,98
2. Hubert Haładyna UKS Zakopiański 26-53
3. Jakub Stasik SKn MAłe Ciche 27,21

Dziewczęta 2003-2004
1. Anna Majerczyk KS Firn 26,45
2. Magdalena Pawlikowska SKn Małe Ciche 29,48

Chłopcy 2003-2004
1. Jakub Michna ZSSO STO Zakopane 29,76
2. Mateusz Pawlikowski SKN Małe Ciche 32,12
3. Sebastian Bachleda ZSSO STO Zakopane 36,04

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf