Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLIII SLSZ Puchar Zakopanego dzieci i młodzieży na Kasprowym Wierchu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 5219 Blisko 100 dziewcząt i chłopców rywalizowało w 3 odsłonie Pucharu Zakopanego dzieci i młodzieży w narciarstwie alpejskim / Tym razem młodych alpejczyków gościł kultowy stok Kasprowego Wierchu. Slalom gigant zaliczany był równocześnie do punktacji XLIII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych.
Uczestnikom towarzyszyła przepiękna aura, która dodatkowo uatrakcyjniła zawody.

w galerii fotoreportaż

 

PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

Dziewczynki 2011 i mł.
1.Piłat Alicja 2011 Sporteum 23.06
2.Chrobak Hanna 2011 KS AZS Zakopane 23.33
3.Gasienica-Wawrytko Natalia 2011 KS AZS Zakopane 23.99
4.Listwan Katarzyna 2012 MKS Babia Góra 24.71
5.Bafia Dominika 2011 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 26.63
6.Kubicka Nikola 2012 SN-PTT 1907 Zakopane 26.79

Chłopcy 2011 i mł.
1.Jędrol Jan 2011 Suche 22.33
2.Jędrol Andrzej 2012 Suche 22.55
3.Jakubiak Filip 2011 KS Frajda Zakopane 22.59
4.Moszczyński Stanisław 2011 SP Poronin 23.29
5.Gąsienica-Ciaptak Jędrzej 2011 SP 2 Zakopane 23.76
6.Jaworski Bryan 2012 Klub Sportowy LIVE 23.93

Dziewczynki 2009-2010
1.Łodzińska Marta 2009 Team MB Szczyrk 21.85
2.Skarbek-Malczewska Maja 2009 SPMS Zakopane 22.23
3. Żelechowska Laura 2009 Tatra Ski Academy 22.42
4. Wójciak Maja 2010 Tatra Ski Academy 22.97
5. Jakubiak Helena 2009 KS Frajda Zakopane 23.02
6. Wyrwas Nadia 2010 Klub Sportowy LIVE 23.45

Chłopcy 2009-2010
1. Wieclawski Franek 2009 Mitanski Zakopane 20.89
2. Frycz Kamil 2010 Klub Sportowy LIVE 21.56
3. Ćwikła Stanisław 2010 KS Frajda 21.66
4. Gąsienica-Daniel Jan 2009 Tatra Ski Academy 22.17
5. Kulczyński Igor 2010 Żywiecki Klub Narciarski 22.26
6. Łatacz Rysio 2009 Sporteum 22.54

Dziewczynki 2007-2008
1. Wądrzyk Weronika 2008 SP 3 Zakopane 20.73
2. Biela Magdalena 2008 SMS Zakopane 21.27
3. Moszczyńska Zuzanna 2007 SMS Zakopane 21.51
4. Ziobrowska Zofia 2007 POSA ZAKOPANE 22.03
5. Gąsienica-Roj Anna 2008 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 22.61
6. Laszczyk Emilia 2007 U.K.S Zakopiański 23.17

Chłopcy 2007-2008
1. Frycz Mateusz 2007 Klub Sportowy LIVE 21.51
2. Zięba Franciszek 2008 POSA 21.97
3. Potępa Antoni 2007 SP 31 Kraków 23.30
4. Gasienica-Wawrytko Jakub 2007 KS AZS Zakopane 23.69
5. Porembski Michał 2007 Poremb-Ski Zakopane 23.70
6. Dziwisz Jan 2008 Klub Sportowy LIVE 23.72

Dziewczynki 2005-2006
1. Drożdż Dominika 2006 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 21.75
2. Pawlikowska Patrycja 2005 SKN Małe Ciche 22.29
3. Pawlikowska Anna 2006 SKN Małe Ciche 22.98
4. Gąsienica-Roj Alicja 2005 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 23.94
5. Łukaszczyk Anna 2006 SKN Małe Ciche 26.47

 

Chłopcy 2005-2006
1. Haładyna Hubert 2005 UKS Zakopiański 20.53
2. Bublik Piotr 2005 SkiBG 20.73
3. Stasik Jakub 2005 SKN Małe Ciche 21.52
4. Sikora Marcel 2005 UKS Zakopiański 21.67
5. Martuszewski Kajetan 2006 UKS Zakopiański 21.92
=6. Pawlikowski Hubert 2006 SKN Małe Ciche 22.34
=6.Kozakiewicz Iwo 2005 UKS Zakopiański 22.34

Chłopcy 2003-2004
1. Namaczyński KASJUSZ 2003 JURGÓW SKI 20.39
2. Michna Jakub 2003 ZSSO STO Zakopane 21.08
3. Pawlikowski Mateusz 2004 SKN Male Ciche 22.26
4. Bachleda Sebastian 2004 ZSSO STO Zakopane 26.94

 

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf
.