Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Mistrzostwa Zakopanego w snowboardzie 2020

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 5275 Ponad 50 dziewcząt i chłopców wystartowało we wtorek w mistrzostwach Zakopanego w snowboardzie rozgranych na Harendzie.Zawody zorganizowane prze MOSiR Zakopane były zaliczane do punktacji Licealiady Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci.

W galerii kilka fot z zawodów.

Licealiada

Dziewczęta 2000-2004
1. Wodziak Kamila 2001 ZSH-T Zakopane 31,54
2. Szarowicz Julia 2000 ZSH-T Zakopane 33,64
3. Maryniarczyk Justyna 2003 LO BALZER 35,51
4. Wojtowicz Zuzanna 2004 LO BALZER 36,46
5. Szczechowicz Zuzanna 2001 ZSH-T Zakopane 36,74
6. Leja Lidia 2004 LO BALZER 44,87

 

Chłopcy 2000-2004

1.Styrczula Szymon 2001 ZSH-T Zakopane 29,58
2.Kotowski Banaś Natan 2003 ZSB Zakopane 31,05
3. Różak Bartosz 2003 LO BALZER 32,47
4. Tarchała Mateusz 2003 ZSH-T Zakopane 34,04
5. Gawlak Daniel 2003 ZSH-T Zakopane 35,27
6. Czwarno Maks 2003 ZSH-T Zakopane 39,35

 

 

Igrzyska Dzieci

Dziewczęta 2010 i mł

1. Kulpińska Klara 2010 SP3 Zakopane 35,84
2. Naglak Zofia 2010 SP2 Zakopane 41,38
3. Okręglak Maja 2011 SP Bukowina Tatrzańska 48,55

 

Dziewczęta 2007-2009

1. Piwowarczyk Nadia 2007 SPMS Zakopane 28,74
2. Bucka Nicole 2007 SPMS Zakopane 30,28
3. Kaciczak Martyna 2008 SPMS Zakopane 32,61
4. Grochola Aleksandra 2007 SP Bukowina Tatrzańska 33,22
5. Gąsienica-Wawrytko Hanna 2009 SP2 Zakopane 41,74
6. Gąsienica Kotelnicka Zuzanna 2007 SP2 Zakopane 44,89

Chłopcy 2007-2009

1. Walas Jakub 2007 SP Bukowina Tatrzańska 24,40
2. Chowaniec Maciej 2007 SP Bukowina Tatrzańska 33,79
3. Haładyna Franciszek 2007 SP Bukowina Tatrzańska 35,40
4. Różak Tymoteusz 2008 Sp 9 Zakopanem 35,92
5. Wojtuszek Franciszek 2009 SPMS Zakopane 39,16
6. Galica Wojciech 2008 SP Bukowina Tatrzańska 42,16

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta 2005-2006
1. Haładyna Natalia 2006 SP Bukowina Tatrzańska 31,62
2. Haza Agnieszka 2006 IMS Sp4 Zakopane 35,04
3. Bryjak Maria 2006 Sp 9 Zakopanem 35,32
4. Dunajczan Julia 2006 SP Bukowina Tatrzańska 36,58
5. Wierzbanowska Natalia 2005 SP Bukowina Tatrzańska 38,81
6. Walkosz Rozalia 2005 SP5 Zakopane 40,46

 

Chłopcy 2005-2006

1. Kulpiński Anatol 2006 ZSMS Zakopane 25,81
2. Kaciczak Bartłomiej 2006 ZSMS Zakopane 27,07
3. Śledź Stanisław 2006 ZSMS Zakopane 28,53
4. Banaś-Kotowski Ksawery 2005 SP2 Zakopane 34,01
5. Różak Jakub 2006 Sp 9 Zakopanem 37,54
6. Wiśniewski Jakub 2006 SP Bukowina Tatrzańska 42,03

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf