Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLIII SLSZ w łyżwiarstwie 3 edycja

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 5327 13 lutego na torze lodowym zakopiańskiego COS rozegrana została 3 edycja tegorocznej Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie.
W galerii fotoreportaż

Wyniki

Dziewczynki - 2011 i mł. 200 m

1. GĄSIENICA WAWRYTKO NATALKA 2011 KNSP Zakopane 32.19
2. CHROBAK HANIA 2011 KNSP Zakopane 34.59
3. Kowalska Anna 2011 SP2 Zakopane 35.29
4. Radoń Julia 2011 SP3 Zakopane 36.60
5. Gawlak Maria 2011 SP4 Zakopane 37.92
6. Morawetz Amelia 2011 SP2 Zakopane 40.10

Chłopcy - 2011 i mł. 200 m

1. Jakubiak Filip 2011 Posa Zakopane 35.10
2 . Suchowian Rafał 2011 Sp 9 Zakopanem 35.57
3. Górniak Józef 2012 KNSP Zakopane 39.76
4. Kulawik Bruno 2011 SSP STO Zakopane 42.41
5.Machowski Filip 2011 SP3 Zakopane 43.58
6. Kukuc Jan 2011 SP 7 Zakopane 44.93 9.83

 

Dziewczynki 2009 - 2010
300 m

1. Jaszczyk Helena 2010 SP 1 Zakopane 44.62
2. Jurgowska Emilia 2009 SP4 Zakopane 47.92
3. SZELIGA GABA 2010 KNSP Zakopane 49.83
4. Toczek Karolina 2009 SP4 Zakopane 50.74
5. SOBCZYK KALINA 2009 KNSP Zakopane 55.16
6. Worobiak Anna 2010 SP2 Zakopane 55.72

Chłopcy 2009 - 2010 300m

1. Pęksa Marcin 2009 SP4 Zakopane 43.87
2. Wiatr Damian 2009 SP3 Zakopane 44.39
3. Gąsienica-Daniel Jan 2009 SP2 Zakopane 44.60
4. Bachleda Piotr 2009 SP2 Zakopane 45.72
5. MICHALSKI ANDRZEJ 2010 KNSP ZAKOPANE 47.52
6. Bylinka Mateusz 2010 SP3 Zakopane 47.95

 

Dziewczynki 2007-2008 400 m

1. Sabuda Julia 2007 SP3 Zakopane 53.85
2. CHROBAK MAJA 2007 KNSP Zakopane 57.68
3. Sopiarz Zuzanna 2008 SP 1 Zakopane 1:02.93
4. KIZEWETER ZUZA 2007 KNSP Zakopane 1:03.77
5. Zell Maria 2008 SP3 Zakopane 1:04.03
6. Żytko Małgorzata 2008 SPMS Zakopane 1:04.17

 

Chłopcy 2007-2008 400 m

1. GĄSIENICA WAWRYTKO KUBA 2007 KNSP Zakopane 58.12
2. URBAN MATEUSZ 2007 KNSP Zakopane 58.19
3. Knapczyk Bartosz 2007 SP3 Zakopane 1:01.25
4. Jarończyk Szczepan 2008 SP1 Zakopane 1:01.49
5. Galica Michał 2008 KNSP Zakopane 1:02.29
6. GAWLAK SOCKA JAN 2008 KNSP Zakopane 1:04.96

 

Dziewczynki 2005-2006 400 m

1. Kolasa Barbara 2006 SP5 Zakopane 50.53
2. Figura Magdalena 2006 SP1 Zakopane 52.91
3. Biernacka Anna 2005 SP1 Zakopane 55.11
4. DYKA MILENA 2005 KNSP Zakopane 56.62
5.Jurgowska Karolina 2006 IMS Sp4 Zakopane 59.37
6. Skupień Anna 2005 IMS Sp4 Zakopane 1:01.94

 

Chłopcy 2005-2006 400 m

1. Solik Ksawery 2005 SP 3 Zakopane 47.86
2. Gutt Bartłomiej 2005 IMS Sp4 Zakopane 48.45
3. Piczura Adrian 2005 SP2 Zakopane 48.86
4. Zygmuntowicz Bartłomiej 2006 SP5 Zakopane 49.65
5. Pęksa Jakub 2005 SP 3 Zakopane 49.87
6. Konkol Denis 2006 SP 3 Zakopane 59.05

 

Dziewczynki roczniki 2000 - 2004 400 m

1. Mirga Aleksandra 2002 ZSH-T Zakopane 53.46
2. Urban Wiktoria 2004 ZSP Zakopane 54.10
3. Machowska Izabela 2004 ZSH-T Zakopane 59.18
4. Sobczyk Zuzanna 2000 ZSH-T Zakopane 1:06.43
5. Gąsienica-Kotelnicka Patrycja 2004 ZSH-T Zakopane 1:07.41
6. Marduła-Sobala Natalia 2003 ZSH-T Zakopane 1:08.68

Chłopcy roczniki 2000-2004 400 m

1. Gąsienica-Roj Szymon 2002 SLO STO Zakopane 44.81
2. Socha Grzegorz 2004 RLO ZAKOPANE 45.28
3. Żelechowski Jacek 2001 ZSH-T Zakopane 46.68
4. Tokarz Szymon 2001 ZSB Zakopane 47.30
5. Kasperek Bartłomiej 2003 ZSB Zakopane 50.67
6. Bernatowicz Antoni 2002 ZSP Zakopane 50.71

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf RAR