Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Mistrzostwa powiatu tatrzańskiego w narciarstwie alpejskim za nami.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 5594 19 lutego br na Harendzie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w narciarstwie alpejskim. Na starcie stanęło ponad 150 dziewcząt i chłopców rywalizujacych w ramach Igrzysk Dzieci , Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.
W galerii fotoreportaż

 

Wyniki
Licealiada

Dziewczęta 2000-2004

1.Majerczyk Anna 2004 LO BALZER 21,49
2. Skrzypek Maja 2003 LO BALZER 22,13
3. Pawlikowska Magdalena 2004 ZSB Zakopane 22,41
4. Pawlikowska Justyna 2000 ZSH-T Zakopane 22,43
5. Leja Lidia 2004 LO BALZER 24,80
6. Ciągwa Paulina 2003 ZSH-T Zakopane 25,61

Chłopcy 2000-2004
1. Skrzypek Michał 2000 LO BALZER 20,09
2. Zarzycki Szymon 2004 LO BALZER 20,49
3. Namaczyński Kasjusz 2003 LO BALZER 20,66
4. Suchowian Mateusz 2003 ZSB Zakopane 21,75
5. Pańszczyk Hubert 2002 ZSB Zakopane 21,80
6. Czajkowski Bartosz 2002 ZSH-T Zakopane 21,94

 

Igzryska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta 2005-2006

1. Pawlikowska Anna 2006 SP Małe CIche 23,47
2. Pawlikowska Patrycja 2005 SP Małe CIche 23,50
3. Suchowian Izabela 2006 Sp 9 Zakopanem 23,77
4. Łukaszczyk Anna 2006 SP Małe CIche 24,45
Gąsienica-Roj Alicja 2005 SP1 Zakopane 24,45
6. Paluch Maja 2005 KNSP 25,42

Chłopcy 2005-2006
1.Stasik Jakub 2005 SP Małe CIche 21,42
2. Haładyna Hubert 2005 SLO STO Zakopane 21,67
3. Pietrzyk Szymon 2006 SP Bukowina Tatrzańska 21,77
4. Kozakiewicz Iwo 2005 SP1 Zakopane 21,90
5. Kułach Klemens 2006 SP Małe CIche 23,45
6. Pawlikowski Hubert 2006 SP Małe CIche 23,69

 

Igrzyska Dzieci

 

Dziewczęta 2011 i mł

1. Chrobak Hanna 2011 KNSP w Zakopanem 25,07
2. Gąsienica Wawrytko Natalia 2011 KNSP w Zakopanem 25,17
3. Gąsienica-Mracielnik Klementyna 2011 SP3 Zakopane 28,64
4. Kubicka Nikola 2012 SP5 Zakopane 29,66
5. Kowalska Anna 2011 SP2 Zakopane 33,28
6. Korzeniowska Zofia 2012 SP5 Zakopane 39,07

Chłopcy 2001 i mł
1. Jakubiak Filip 2011 Posa Zakopane 23,48
2. Chowaniec-Bombac Daniel 2012 SP4 Zakopane 26,32
3. Galica Jan 2011 KNSP w Zakopanem 29,60
4. Galica Stanisław 2011 KNSP w Zakopanem 30,58
5. Wojtanowski Bartłomiej 2012 SP5 Zakopane 31,00
6. Samulski Jakub 2012 SP2 Zakopane 34,09

Dziewczęta 2009-2010

1. Andrejko Aleksandra 2009 SP 1 Zakopane 22,91
2. Oczkoś Mika 2010 SP3 Zakopane 22,99
3. Gąsienica-Kuchta Helena 2009 Posa Zakopane 23,37
4. Jakubiak Helena 2009 SPMS Zakopane 23,75
5. Skarbek Malczewska Maja 2009 SPMS Zakopane 23,80
6. Żelechowska Laura 2009 SP2 Zakopane 23,89

Chłopcy 2009-2010

1.Tryzna Konstanty 2009 SSP STO Zakopane 21,92
2. Rogowiec-Kardaś Ksawery 2009 SP2 Zakopane 22,34
3. Gąsienica-Mracielnik Franciszek 2009 SP3 Zakopane 22,56
4. Ćwikła Stanisław 2010 SP3 Zakopane 22,74
5. Haber Jakub 2010 SP2 Zakopane 23,77
6. Gąsienica-Daniel Jan 2009 SP2 Zakopane 25,00

Dziewczęta 2007-2008

1. Nawalaniec Zofia 2008 SP3 Zakopane 21,57
2. Majerczyk Zuzanna 2007 SP Bukowina Tatrzańska 21,84
3. Pietrzyk Katarzyna 2007 SP Bukowina Tatrzańska 21,97
4. Moszczyńska Zuzanna 2007 SPMS Zakopane 22,64
5. Wądrzyk Weronika 2008 SP3 Zakopane 22,80
6. Zarzycka Hanna 2007 SP3 Zakopane 23,09

Chłopcy 2007-2008

1. GĄSIENICA WAWRYTKO JAKUB 2007 KNSP w Zakopanem 24,07
2. Walas Jakub 2007 SP Bukowina Tatrzańska 24,85
3. Galica Wojciech 2008 SP Bukowina Tatrzańska 25,00
4. Suchowian Franciszek 2007 Posa Zakopane 25,42
5. Kluś Jakub 2007 Sp 9 Zakopanem 25,47
6. Moniak Daniel 2008 SP Małe Ciche 25,52

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf