Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLIII w narciarstwie alpejskim Puchar Zakopanego dzieci i młodzieży finałowe zawody.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn PMU05512w2 22 lutego br na Polanie Szymoszkowej rozegrane zostały finałowe zawody tegorocznego Pucharu Zakopanego dzieci i młodzieży w narciarstwie alpejskim. Na starcie slalomu giganta stanęło ponad 130 dziewcząt i chłopców.
W galerii fotoreportaż

 

Wyniki:
Dziewczynki Handicap
1.Michno Katarzyna 1993 ZS SKI Team Rzeszów 53.00
2. Strama Patrycja 2001 HANDICAP Zakopane 1:00.98
3. Kociołek Agnieszka 1995 Handicap 1:16.06

Chłopcy Handicap
1. Wiercioch Antoni 2004 HANDICAP Zakopane 45.36
2. Frączek Łukasz 1996 HANDICAP Zakopane/Zabrzeż 47.02
3. Świczkowski Rafał 1985 HANDICAP Zakopane 47.17
4. Zięba Klemens 2003 HANDICAP Zakopane 48.17
5. Kaim Jakub 2004 HANDICAP Zakopane 54.33
6. Gwizdak Mateusz 1997 ZS SKI Team Rzeszów 55.31

Dziewczynki 2011 i mł.
1. Chrobak Hanna 2011 KS AZS Zakopane 44.74
2. Listwan Katarzyna 2012 MKS Babia Góra 46.15
3. Gasienica-Wawrytko Natalia 2011 KS AZS Zakopane 46.17
4. Winczewska Zofia 2011 Babia Góra 47.22
5. Rząsa Marta 2011 KS AZS Zakopane 47.24
6. Bafia Dominika 2011 MUKS Śmig 48.84

Chłopcy 2011 i mł.
1. Jakubiak Filip 2011 KS Frajda Zakopane 40.67
2. Jędrol Jan 2011 Suche 41.62
3. Gąsienica-Ciaptak Jędrzej 2011 SP 2 Zakopane 44.53
4. Jędrol Andrzej 2012 Suche 44.92
5. Jaworski Bryan 2012 Klub Sportowy LIVE 45.25
6. Moszczyński Stanisław 2011 KS Frajda 45.65

Dziewczynki 2009-2010
1. Łodzińska Marta 2009 Team MB Szczyrk 40.09
2. Skarbek-Malczewska Maja 2009 SMS ZAKOPANE 41.52
3. Jakubiak Helena 2009 KS Frajda Zakopane 41.72
4. Wójciak Maja 2010 Tatra Ski Academy 41.80
5. Ciesielska Helena 2009 SP 2 Zakopane 42.01
6. Żelechowska Laura 2009 Tatra Ski Academy 42.29

Chłopcy 2009-2010
1. Frycz Kamil 2010 Klub Sportowy LIVE 38.96
2. Ćwikła Stanisław 2010 KS Frajda 39.26
3. Walkosz-Jambor Jan 2010 KS Frajda 39.53
4. Olszewski Iwo 2010 KS Frajda 39.85
5. Łatacz Rysio 2009 Sporteum 39.94
6. Jaworski Borys 2010 Klub Sportowy LIVE 40.21

Dziewczynki 2007-2008
1. Moszczyńska Zuzanna 2007 KS Frajda 38.91
2. Chrobak Maja 2007 KS AZS Zakopane 40.73
3. Gąsienica-Roj Anna 2008 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 40.84
4. Ziobrowska Zofia 2007 POSA ZAKOPANE 41.17
5. Laszczyk Emilia 2007 UKS Zakopiański 42.57
6. Zell Maria 2008 Tatra Ski Academy 43.55

Chłopcy 2007-2008
1. Solik Stanisław 2007 SP 3 Zakopane 35.70
2. Frycz Mateusz 2007 Klub Sportowy LIVE 38.18
3. Łodziński Andrzej 2007 WTS Deski 38.98
4. Gasienica-Wawrytko Jakub 2007 KS AZS Zakopane 39.39
5. Polak Hugo 2008 SKI Racing Days 39.47
6. Zięba Franciszek 2008 POSA 40.65

Dziewczynki 2005-2006
1.Pawlikowska Anna 2006 SKN Małe Ciche 38.20
2. Pawlikowska Patrycja 2005 SKN Małe Ciche 38.98
3. Drożdż Dominika 2006 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 39.37
4. Gąsienica-Roj Alicja 2005 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 40.18
5. Łukaszczyk Anna 2006 SKN Małe Ciche 40.57
6. STRAMA ANNA 2006 UKS DWÓJKA 47.88

Chłopcy 2005-2006
1. Stasik Jakub 2005 SKN Małe Ciche 35.21
2. Kułach Klemens 2006 SKN Małe Ciche 38.44
3. Martuszewski Kajetan 2006 UKS Zakopiański 38.47
4. Sikora Marcel 2005 UKS Zakopiański 39.07
5. Pawlikowski Hubert 2006 SKN Małe Ciche 42.21
6. Czuj Michał 2005 Tatra Ski Academy 43.19

Dziewczynki 2003-2004
1. Pawlikowska Magdalena 2004 SKN Małe Ciche 37.60

Chłopcy 2003-2004
1. Namaczyński KASJUSZ 2003 JURGÓW SKI / LO IM BALZERA 34.97
2. Michna Jakub 2003 ZSSO STO Zakopane 37.47
3. Dębski Michał 2003 LXX LO Warszawa 37.83
4. Pawlikowski Mateusz 2004 SKN Małe Ciche 40.30
5. Bachleda Sebastian 2004 ZSSO STO Zakopane 46.87
6. Migiel Mikołaj 2003 ZSSO STO Zakopane 51.61

pełne wyniki tutaj w formacie pdf

Klasyfikacja koncowa

dziewczynki 2011 i ml
1. Hanna Chrobak AZS 190 pkt
2. Piłat Alicja 2011 Sporteum 166 pkt
3. Gasienica-Wawrytko Natalia 2011 KS AZS Zakopane 165 pkt
4. Kubicka Nikola 2012 SN-PTT 1907 Zakopane 114 pkt
5. Palimąka Amelia 2012 Sporteum 110 pkt
6. Bafia Dominika 2011 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 97 pkt

Chłopcy 2011 i mł
1.Moszczyński Stanisław 2011 KS Frajda Zakopane 151 pkt
2. Gąsienica-Ciaptak Jędrzej 2011 SP 2 Zakopane 144 pkt
3. Jakubiak Filip 2011 KS Frajda Zakopane 140 pkt
Jędrol Jan 2011 Suche 140 pky
5. Jaworski Bryan 2012 Klub Sportowy LIVE 107 pkt
6. Plata Stanisław 2011 Tatra Ski Academy 101 pkt

Dziewczynki 2009-2010

1. Żelechowska Laura 2009 Tatra Ski Academy 159 pkt
2. Wójciak Maja 2010 Tatra Ski Academy 149 pkt
3. Łodzińska Marta 2009 Team MB Szczyrk 145 pkt
4. Skarbek-Malczewska Maja 2009 SPMS Zakopane 140 pkt
5. Gąsienica-Ciaptak Kalina 2010 SP 2 Zakopane 112 pkt
6. Cembrzyńska Maria 2009 Klub Sportowy LIVE 110 pkt

Chłopcy 2009-2010

1.Frycz Kamil 2010 Klub Sportowy LIVE 145 pkt
2. Łatacz Rysio 2009 Sporteum 127 pkt
3 . Jaworski Borys 2010 Klub Sportowy LIVE 113 pkt
4. Kulczyński Igor 2010 Żywiecki Klub Narciarski 103 pkt
5.Olszewski Iwo 2010 KS Frajda 92 pkt
Gąsienica-Daniel Jan 2009 Tatra Ski Academy 92 pkt

Dziewczynki 2007-2008

1.Moszczyńska Zuzanna 2007 KS Frajda 169 pkt
2. Gąsienica-Roj Anna 2008 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 162 pkt
3. Ziobrowska Zofia 2007 POSA ZAKOPANE 108 pkt
4. Chrobak Maja 2007 KS AZS Zakopane 103 pkt
5. Kizeweter Zuzanna 2007 KS AZS Zakopane 100 pkt
6. Laszczyk Emilia 2007 UKS Zakopiański 90 pkt

Chłopcy 2007-2008
1. Frycz Mateusz 2007 Klub Sportowy LIVE 145 pkt
2. Gasienica-Wawrytko Jakub 2007 KS AZS Zakopane 133 pkt
3. Zięba Franciszek 2008 POSA 124 pkt
4. Bafia Tomasz 2008 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 116 pkt
Porembski Michał 2007 Poremb-Ski Zakopane 116 pkt
6. Potępa Antoni 2007 SP 31 Kraków 102 pkt

Dziewczynki 2005-2006

1. Pawlikowska Anna 2006 SKN Małe Ciche 167 pkt
2 .Pawlikowska Patrycja 2005 SKN Małe Ciche 166 pkt
3 . Drożdż Dominika 2006 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 140 pkt
4 . Łukaszczyk Anna 2006 SKN Małe Ciche 129 pkt
5. Gąsienica-Roj Alicja 2005 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 112 pkt
6. Wysocka Julia 2006 KS FIRN 50 pkt

 

Chłopcy 2005-2006

1. Stasik Jakub 2005 SKN Małe Ciche 170 pkt
2. Martuszewski Kajetan 2006 UKS Zakopiański 148 pkt
3. Kułach Klemens 2006 SKN Małe Ciche 146 pkt
4 .Sikora Marcel 2005 UKS Zakopiański 132 pkt
5. Pawlikowski Hubert 2006 SKN Małe Ciche 129 pkt
6. Porembski Maciej 2005 Poremb-Ski Zakopane 98 pkt

Dziewczynki 2003-2004

1. Pawlikowska Magdalena 2004 SKN Małe Ciche 145 pkt
2. Majerczyk Anna 2004 KS FIRN 50 pkt

Chłopcy 2003-2004
1. Namaczyński KASJUSZ 2003 JURGÓW SKI / LO IM BALZERA 186 pkt
2. Pawlikowski Mateusz 2004 SKN Małe Ciche 166 pkt
3 .Bachleda Sebastian 2004 ZSSO STO Zakopane 144 pkt
4. Michna Jakub 2003 ZSSO STO Zakopane 140 pkt
5. Migiel Mikołaj 2003 ZSSO STO Zakopane 69 pkt
6. Dębski Michał 2003 LXX LO Warszawa 40 pkt

Dziewczynki Fundacja Handicap

1. Michno Katarzyna 1993 ZS Ski Team Rzeszów 100 pkt
2. Strama Patrycja 2001 HANDICAP Zakopane 45 pkt
3. Kociołek Agnieszka 1995 Handicap 40 pkt

Chłopcy Fundacja Handicap

1. Frączek Łukasz 1996 HANDICAP Zakopane/Zabrzeż 95 pkt
Wiercioch Antoni 2004 HANDICAP Zakopane 95 pkt
3. Świczkowski Rafał 1985 HANDICAP Zakopane 80 pkt
4. Gwizdak Mateusz 1997 ZS SKI Team Rzeszów 65 pkt
5 .Kaim Jakub 2004 HANDICAP Zakopane 64 pkt
6. Gwizdak Jakub 1999 ZS SKI Team Rzeszów 55 pkt

Klasyfikacja klubowa

1. AZS Zakopane 1319 pkt
2. KS Live 1248 pkt
3. SKN Małe Ciche 1218 pkt
4. KS Frajda 917 pkt
5. Sporteum 830 pkt
6. Tatra Ski Academy 805 pkt

pełna klsyfikacja tutaj