Na trasach biegowych w Kościelisku rozegrany został VII Memoriał Stanisława Bukowskiego "Ojca" w biegach narciarskich.
Rywalizacja sztafet została zaliczona do XXXVIII ZLS. Organizatorami byli:UKS Regle Kościelisko, Gmina Kościelisko, Podhalańska Lokalna Grupa Działania „Leader" Zespół Szkół w Dzianiszu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem
W galeri fotoreportaż z zawodów
Na starcie stanęło 36 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazjalne z terenu Powiatu Tatrzańskiego. Niektóre ze szkół wystawiły po kilka reprezentacji
Wyniki
Sp kl Iv i mł DZIEWCZĘTA | |||
M | NR | SZKOŁA | CZAS |
1 | 1 | SP KOŚCIELISKO I | 14:16,1 |
(Michalik Zofia, Obrochta Julia, | |||
Karpiel Zofia) | |||
2 | 3 | SP 2 ZAKOPANE | 14:34,2 |
(Gąsienica-Roj Marcelina, | |||
Mroczkowska Karina, Kaciczak Olga) | |||
3 | 2 | SP KOŚCIELISKO II | 17:08,8 |
(Michalik Anna, Rapacz Oliwia, | |||
Bończyk Barbara) | |||
4 | 9 | SP 7 ZAKOPANE | 22:17,3 |
Sp kl Iv i mł CHŁOPCY | |||
M | NR | SZKOŁA | CZAS |
1 | 17 | SP 4 ZAKOPANE | 14:20,9 |
(Joniak Klemens, Waliczek | |||
Andrzej, Cudzich Jan) | |||
2 | 27 | SP 2 ZAKOPANE | 14:46,7 |
(Kaciczak Bartłomiej, Gąsienica | |||
Giewont Klemens, Marusarz Stanisław) | |||
3 | 30 | SP KOŚCIELISKO I | 14:56,4 |
(Zwatrzko Jan, Stoch Wojciech, | |||
Tylka Suleja Kamil) | |||
4 | 26 | SP MURZASICHLE | 15:46,4 |
5 | 29 | SP KOŚCIELISKO II | 17:11,3 |
6 | 28 | SP KOŚCIELISKO III | 21:03,4 |
7 | 20 | SP DZIANISZ | 24:02,3 |
Sp kl V - VI DZIEWCZĘTA | |||
M. | NR | SZKOŁA | CZAS |
1 | 5 | SP KOŚCIELISKO I | 31:30,8 |
(Szczepaniak Kamila, Nędza | |||
Kinga, Nędza Kubiniec Anna) | |||
2 | 4 | SP 2 ZAKOPANE | 35:00,6 |
(Stopka Zuzanna, Krupa | |||
Aleksandra, Maczyszyn Paulina) | |||
3 | 6 | SP KOŚCIELISKO II | 36:11,9 |
(Tomaszewska Martyna, Bukowska | |||
Magdalena, Stopka Agnieszka) | |||
4 | 8 | SP DZIANISZ | 39:41,4 |
5 | 7 | SP KOŚCIELISKO III | 41:52,0 |
6 | 11 | SP 7 ZAKOPANE I | 42:54,2 |
12 | SP 7 ZAKOPANE II | DNF |
Sp kl V- VI CHŁOPCY | |||
M. | NR | SZKOŁA | CZAS |
1 | 23 | SP KOŚCIELISKO I | 25:34,2 |
(Iwaniec Sylwester, Szczepaniak | |||
Dawid, Bugara Robert) | |||
2 | 22 | SP KOŚCIELISKO II | 29:33,1 |
(Staszel Stanisław, Mulica Paweł, | |||
Szczepaniak) | |||
3 | 24 | SP 2 ZAKOPANE | 29:52,5 |
(Gąsienica-Roj Szymon, Gąsienica | |||
Ciaptak Maciej, Bukowski Jan) | |||
4 | 25 | SP MURZASICHLE | 30:11,0 |
5 | 21 | SP KOŚCIELISKO III | 39:08,5 |
6 | 16 | SP 4 ZAKOPANE | 41:44,3 |
7 | 19 | SP 7 ZAKOPANE II | 44:07,2 |
8 | 18 | SP 7 ZAKOPANE I | 44:51,9 |
Gimnazja | |||
DZIEWCZĘTA | |||
M. | NR | SZKOŁA | CZAS |
1 | 1 | GIM KOŚCIELISKO I | 24:24,7 |
(Gąsienica Kamila, Iwaniec | |||
Małgorzata, Nawara Alina) | |||
2 | 14 | GMS ZAKOPANE | 27:36,2 |
(Stachoń Natalia, Pawliczek | |||
Paulina, Prystacka Dominika) | |||
3 | 2 | GIM KOŚCIELISKO II | 34:43,4 |
(Oczkoś julia, Bukowska Natalia, | |||
Król Małgorzata) | |||
4 | 10 | GIM DZIANISZ | 35:00,2 |
5 | 3 | GIM KOŚCIELISKO III | 35:23,3 |
6 | 13 | GIM NR 3 ZAKOPANE | 41:19,0 |
CHŁOPCY | |||
M. | NR | SZKOŁA | CZAS |
1 | 9 | GIM KOŚCIELISKO I | 21:28,5 |
(Staszel Dariusz, Nawara Jan, | |||
Chowaniak Andrzej) | |||
2 | 26 | GMS ZAKOPANE | 24:00,0 |
(Budz Jakub, Grządziel Jan, | |||
Jurczyk Miłosz) | |||
3 | 20 | GIM KOŚCIELISKO II | 24:07,0 |
(Obrochta Wojciech, Szczepaniak | |||
Łukasz, Nędza Bartłomiej) | |||
4 | 27 | GIM KOŚCIELISKO III | 30:28,8 |
5 | 15 | GIM DZIANISZ I | 31:38,8 |
6 | 17 | GIM DZIANISZ II | 32:48,2 |