Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Zawody rowerowe MTB Zakopane 2014

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

 

 7 Bieg po Oddech

 

tn PLAKAT WERSJA D A a41                          Zgłoszeń można dokonywać od dnia do 26 sierpnia 2022 drogą elektroniczną na dedykowanej stronie internetowej bieg.oddychaj.pl

***************************************************************************************************************************************************************************************************************** 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 

800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn DSCN1422 Górna Rówień Krupowa tym razem była areną zmagań młodych rowerzystów. Ponad 200 dziewcząt i chłopców wystartowało w corocznych zawodach MTB
W galerii fotoreportaż W. Watrasa z zawodów!!!

 

W kategorii szkół średnich triumfowali Sylwia Gał oraz Mateusz Zapotoczny oboje z ZSZ nr 1. Drużynowo najlepsi okazali się reprezentanci ZSZ nr 1 ( dziewczęta) oraz ZSHT (chłopcy). Wśród gimnazjalistów zwyciężyli Karolina Gąsienica Roj z ZSP oraz Jan Zwijacz z G. nr 2
Drużynowo najwięcej pkt zdobyły obydwie reprezentacje G. nr 2.
Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych . Odpowiednio na najwyższym stopniu podium stanęli Zuzanna Amilkiewicz, Jakub Toporowski, LIwia Kubin, Marek Zwijacz, oraz Ewa Zwijacz i Tymoteusz Amilkiewicz. Drużynowo najwięcej punktów zdobyły obydwie reprezentacje SP nr 3.

Pełne wyniki tutaj w formacie excela!