Zakończyła się rywalizacja XXI Letniej Ligi Biegowej. W roku szkolnym 2015/2016 rozegrano 4 edycje biegów przełajowych z których do końcowej klasyfikacji zaliczone zostały trzy najlepsze wyniki.
W zawodach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane punkty zdobyło: 18 dziewcząt i chłopców ze szkół średnich, 137 gimnazjalistek i gimnazjalistów oraz 329 uczennic i uczniów szkół podstawowych.
XXI SZKOLNA LIGA SPORTÓW LETNICH - BIEGI PRZEŁAJOWE | |||||||||
Klasyfikacja końcowa - indywidualna |
|
||||||||
Szkoły Ponadgimnazjalne | |||||||||
Chłopcy 1999-1996 | |||||||||
M | Nazwisko i imię | Rok | Szkoła | Punkty (3 najlepsze wyniki) | |||||
1 | Karp Jerzy | 1998 | SLO STO | 66 | |||||
2 | Kurnyta Bartłomiej | 1998 | ZSB | 50 | |||||
Górnisiewicz Szymon | 1998 | SLO STO | 50 | ||||||
4 | Możdżeń Szymon | 1999 | ZSB | 40 | |||||
5 | Łukaszczyk Błażej | 1997 | ZSB | 36 | |||||
6 | Duda Bartłomiej | 1999 | ZSB | 32 | |||||
Dziewczynki 1999-1996 | |||||||||
M | Nazwisko i imię | Rok | Szkoła | Punkty (3 najlepsze wyniki) | |||||
1 | Blechar Luiza | 1999 | LO Betlejem | 50 | |||||
2 | Długopolska Maria | 1998 | SLO STO | 45 | |||||
3 | Gąsienica Katarzyna | 1999 | SLO STO | 40 | |||||
4 | Goszcz Aleksandra | 1998 | SLO STO | 36 | |||||
Gimnazja | |||||||||
Dziewczynki 2002-2000 | |||||||||
M | Nazwisko i imię | Rok | Szkoła | Punkty (3 najlepsze wyniki) | |||||
1 | Gackowiec Kinga | 2002 | GMS | 126 | |||||
2 | Zbozień Wioleta | 2001 | Gim Gliczarów Górny | 120 | |||||
3 | Iwaniec Małgorzata | 2001 | Gim Kościelisko | 100 | |||||
Łaś Magdalena | 2002 | GMS | 100 | ||||||
5 | Szkurat Irena | 2002 | GMS | 97 | |||||
Chłopcy 2002-2000 | |||||||||
M | Nazwisko i imię | Rok | Szkoła | Punkty (3 najlepsze wyniki) | |||||
1 | Kopytko Patryk | 2000 | GMS | 150 | |||||
2 | Chrobak Mariusz | 2001 | Gim Gliczarów Górny | 140 | |||||
3 | Wielgus Maksymilian | 2000 | Gim 2 Zakopane | 120 | |||||
4 | Łaś Bartłomiej | 2000 | Gim Gliczarów Górny | 112 | |||||
5 | Orawiec Dariusz | 2001 | Gim Gliczarów Górny | 109 | |||||
6 | Gąsienica-Roj Szymon | 2002 | GMS | 84 | |||||
Szkoły Podstawowe | |||||||||
Dziewczynki 2009-2007 | |||||||||
M | Nazwisko i imię | Rok | Szkoła | Punkty (3 najlepsze wyniki) | |||||
1 | Moszczyńska Zuzanna | 2007 | SP 7 Zakopane | 145 | |||||
Polanowska Amelia | 2007 | SP 3 Zakopane | 145 | ||||||
3 | Janik Karolina | 2008 | SP 3 Zakopane | 121 | |||||
4 | Zarzycka Hanna | 2007 | SP 3 Zakopane | 84 | |||||
5 | Łukaszczyk Julia | 2007 | SP 3 Zakopane | 72 | |||||
6 | Oczkoś Amelia | 2007 | SP Kościelisko | 71 | |||||
Chłopcy 2009-2007 | |||||||||
M | Nazwisko i imię | Rok | Szkoła | Punkty (3 najlepsze wyniki) | |||||
1 | Klimek Mateusz | 2007 | SP 3 Zakopane | 150 | |||||
2 | Gąsienica Michał | 2007 | KSP | 130 | |||||
3 | Obtułowicz Michał | 2008 | SP 3 Zakopane | 126 | |||||
4 | Kucharski Patryk | 2008 | SP 3 Zakopane | 121 | |||||
5 | Lipowy Dawid | 2007 | SP 4 Zakopane | 98 | |||||
6 | Kluś Jakub | 2007 | SP 9 Zakopane | 84 | |||||
Dziewczynki 2006-2005 | |||||||||
M | Nazwisko i imię | Rok | Szkoła | Punkty (3 najlepsze wyniki) | |||||
1 | Komorowska Nikola | 2006 | SP 3 Zakopane | 145 | |||||
2 | Gąsienica-Roj Marcelina | 2005 | SPMS | 125 | |||||
3 | Zwijacz Ewa | 2005 | SP Kościelisko | 100 | |||||
4 | Bubla Karolina | 2005 | SP Gliczarów Górny | 93 | |||||
5 | Walkosz Liliana | 2005 | SP 5 Zakopane | 85 | |||||
Kukuc Anna | 2006 | SP 4 Zakopane | 85 | ||||||
Chłopcy 2006-2005 | |||||||||
M | Nazwisko i imię | Rok | Szkoła | Punkty (3 najlepsze wyniki) | |||||
1 | Celej Szymon | 2005 | SPMS | 150 | |||||
2 | Lis Rainer | 2005 | SPMS | 140 | |||||
3 | Karpiel Dawid | 2005 | SPMS | 117 | |||||
Jarząbek Kacper | 2006 | SP Sierockie | 117 | ||||||
5 | Chyc Marcel | 2005 | SPMS | 112 | |||||
6 | Joniak Klemens | 2005 | SP 4 Zakopane | 87 | |||||
Dziewczynki 2004-2003 | |||||||||
M | Nazwisko i imię | Rok | Szkoła | Punkty (3 najlepsze wyniki) | |||||
1 | Gradzik Małgorzata | 2003 | SP 5 Zakopane | 145 | |||||
2 | Kubin Liwia | 2004 | SP 3 Zakopane | 135 | |||||
3 | Orawiec Aneta | 2004 | SP Gliczarów Górny | 130 | |||||
4 | Zwijacz Barbara | 2004 | SP 9 Zakopane | 109 | |||||
5 | Witos Patrycja | 2003 | SP 5 Zakopane | 91 | |||||
6 | Wojtowicz Zuzanna | 2004 | SP 3 Zakopane | 79 | |||||
Chłopcy 2004-2003 | |||||||||
M | Nazwisko i imię | Rok | Szkoła | Punkty (3 najlepsze wyniki) | |||||
1 | Franosz Bartek | 2003 | SP Gliczarów Górny | 150 | |||||
2 | Liszka Jan | 2003 | SP Witów | 135 | |||||
3 | Różak Bartosz | 2003 | SP 9 Zakopane | 102 | |||||
4 | Czernik Mateusz | 2003 | SP Gliczarów Górny | 97 | |||||
5 | Kalata Nathan | 2004 | SP 5 Zakopane | 88 | |||||
6 | Rzadkosz Jan | 2004 | SP 9 Zakopane | 86 |