Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Finały małopolskie sztafetowych biegów przełajowych Nowy Targ

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

logobip

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

AKTUALNY KALENDARZ IMPREZ WIOSNA LATO 2024 TUTAJ

*********************************************************************************************************************************************************************

XXVIII SLSL w biegach przełajowych 4 edycja, która miała odbyć się 24.04.2024 zostaje przeniesiona na 22.05.2024

bieg hasiora

ZAPISY TUTAJ

tn IMG 2481 Dziewczęta z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego zdobyły mistrzostwo województwa w sztafetowych biegach przełajowych jakie zostały rozegrane na lotnisku w Nowym Targu.

Na lotnisku w Nowym Targu rozegrane zostały Małopolskie finały IMS , Gimnazjady i Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych. Nasz powiat reprezentowały dwie szkoły podstawowe: ( SP 3 oraz SMS) i dwa gimnazja  (GMS oraz Gimnazjum Gliczarów Górny).
 Bardzo dobrze spisały się dziewczęta ze szkoły mistrzostwa sportowego, które nie dały szans swoim rywalkom i zajęły pierwsze miejsce.. Chłopięca drużyna z Gimnazjum w Gliczarowie zdobyła 25 lokatę.
 W kategorii szkół podstawowych dziewczęta z SP nr 3 w Zakopanem wywalczyły 6 miejsce natomiast chłopcy z SP ZSMS zdobyli 8 lokatę. Gratulacje!!!