Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Pierwsze miejsce SP 4 w rejonowych IMS w 4-boju LA

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych Jesień 2019 do pobrania tutaj

Komunikat:
Dodajemy Bieg Kurierów Tatrzańskich, Bieg Służb Mundurowych (21.09.2019) do V Zakopiańskiej Ligi Biegowej.

Link do rejestracji na zawody: TUTAJ

tn DSCN10871 Chłopcy z SP nr 4 w Zakopanem wygrali rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w 4-boju lekkoatletycznym , jaki został rozgrany na stadionie miejskim w Nowym Targu. Dziewczęta z SP nr 3 zajeły piąte miejsce. Zespół z Zakopiańskiej "4" awansował do rozgrywek wojewódzkich.
W galerii fotoreportaż z zawodów

 KOMUNIKAT końcowy

IGRZYSKA w 4 – BOJU LA
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – półfinał wojewódzki – Nowy Targ 23.05.2017

Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu – Ośrodek
Sportowy Rabka-Zdrój
Termin i miejsce: 23.05.2017r. stadion miejski w Nowym Targu
Ilość zespołów: 10

Wyniki techniczne – punktacja zespołowa:

                     
         
CHŁOPCY
 
SP 4 Zakopane NAZWISKO/IMIĘ 60m pkt ppal pkt w dal pkt 1000m pkt RAZEM
  41 GALICA HUBERT 8,53 76 50 75 438 51 339,59 40 242
I miejsce 42 GALICA JAN 9,94 30 31 37 371 28 345,67 33 128
954 punktów 43 JONIAK KLEMENS  9,65 37 24 23 399 38 335,64 45 143
  44 STACHOŃ MARCIN 8,97 60 36 47 417 44 333,84 47 198
  45 USTUPSKI WOJCIECH 8,59 73 41,5 58 444 53 326,71 56 240
  46 WALICZEK ANDRZEJ 10,26 22 35,5 46 383 33 348,69 30 131
                     
SP Maniowy NAZWISKO/IMIĘ 60m pkt ppal pkt w dal pkt 1000m pkt RAZEM
  61 PUCHLERSKI KACPER 9,67 37 37 49 395 37 354,46 24 147
II miejsce 62 PUCHLERSKI JAN 9,73 35 37,5 50 403 39 334,94 46 170
933 punktów 63 PLEWA JAKUB 9,14 54 50 75 431 49 327,25 55 233
  64 KOWALCZYK SZYMON 9,25 50 47 69 434 50 340,52 39 208
65 CHORĄŻAK JAN 9,63 38 39 53 397 37 352,49 26 154
  72 LICHAŃSKI ADRIAN 8,88 63 21 17 456 57 347,67 31 168
                     
SP 2 Sucha Beskidzka NAZWISKO/IMIĘ 60m pkt ppal pkt w dal pkt 1000m pkt RAZEM
  66 GOŁUSZKA GABRIEL 9,5 42 47,5 70 400 38 359,67 19 169
III miejsce 67 KRZESZOWIAK KAMIL 9,66 37 30,5 36 375 30 347,78 31 134
871 punktów 68 PYKA DOMINIK 10,75 13 31 37 373 29 414,23 9 88
  69 WYBRANIEC KACPER 9,02 58 44,5 64 457 57 341,34 38 217
70 KUBASIAK MACIEJ 9,18 53 47 69 450 55 347 32 209
71 BAŃDURA SZYMON 8,98 60 32 39 414 43 437,54 0 142
                     
SP 5 Nowy Targ NAZWISKO/IMIĘ 60m pkt ppal pkt w dal pkt 1000m pkt RAZEM
  54 PIEPRZAK KACPER 8,93 62 37 49 487 67 352,65 26 204
IV miejsce 55 CHORĄŻY MACIEJ 9,33 47 34 43 417 44 337,84 42 176
869 punktów 56 JANUSZ ŁUKASZ 10,26 22 27 29 347 21 403,85 15 87
  57 TALAREK JĘDRZEJ 9,26 50 45,5 66 439 51 418,55 7 172
58 MALINOWSKI MARCUS 10,11 25 38 51 398 38 355,43 23 137
59 TRUTY MATEUSZ 9,22 51 38 51 414 43 345,35 33 178
                     
SP 2 Wilczna NAZWISKO/IMIĘ 60m pkt ppal pkt w dal pkt 1000m pkt RAZEM
  48 TRZEBUNIAK ANTONI 9,56 40 38 51 386 34 339,53 40 165
V miejsce 49 TRZEBUNIAK PIOTR 10,34 21 32 39 361 25 353,27 25 110
740 punkty 50 BURDYL ADAM 10,07 27 46 67 382 32 405,53 13 139
  51 KOZINA DAWID 9,95 30 24,5 24 366 27 358,53 20 101
52 SURMIAK PAWEŁ 9,3 48 28 31 444 53 325,79 57 189
53 TRZEBUNIAK KAMIL 9,4 45 29,5 34 409 41 401,44 17 137
                     
Starty indywidualne:                    
                     
Szkoła NAZWISKO/IMIĘ 60m pkt ppal pkt w dal pkt 1000m pkt RAZEM
                     
SP Raba Wyżna 60 KOŁODZIEJSKI JAKUB 8,55 75 40 55 4,45 53 3.40,04 39 222
SP 9 Zakopane 40 KLUŚ BARTŁOMIEJ 8,14 90 51 77 5,07 74 3.50,53 28 269
SP Żarnówka 47 OŻÓG RAFAŁ 8,12 91 39,5 54 51 75 3.25,51 58 278

Klasyfikacja indywidualna chłopców:

1m - Ożóg Rafał /SP Żarnówka/ - 278 pkt
2m - Kluś Bartłomiej /SP 9 Zakopane/ - 269
3m - Galica Hubert /SP 4 Zakopane/ - 242

 

DZIEWCZĘTA                    
                     
                     
SP Sieniawa NR ST/NAZWISKO/IMIĘ 60m pkt ppal pkt w dal pkt 600m pkt RAZEM
  1 BOCHEŃCZAK KAROLINA 9,08 84 34 57 449 78 210,45 55 274
I Miejsce 2 DOMALIK EMILIA 9,59 65 25 34 419 64 217,16 42 205
1239 punktów 3 GÓRKA GABRIELA 9,71 61 32 52 403 56 206,04 63 232
  4 KOWALCZYK OLIWIA 9,09 84 42 78 433 71 215,69 45 278
  5 SKUPIEŃ SABINA 9,27 77 28 41 445 76 209,46 56 250
  6 SZELIGA PATRYCJA 9,6 65 27 39 396 52 215,71 45 201
 
SP 1 Ciche NAZWISKO/IMIĘ 60m pkt ppal pkt w dal pkt 600m pkt RAZEM
  15 NOWAK NATALIA 9,65 63 29 44 397 53 220,28 37 197
II Miejsce 16 CZYSZCZOŃ PATRYCJA 9,4 72 30,5 48 408 58 157,7 79 257
1095 punktów 17 LISZKA AMELIA 9,82 57 24,5 33 374 45 209,18 57 192
  18 AMELIA KWIATKOWSKA 10,07 49 22 28 372 44 212,09 52 173
  19 BEDNARZ EMILIA 10,01 51 23 30 375 45 203,94 67 193
20 GALICA NATALIA 9,39 72 32 52 428 68 205,24 64 256
 
SP 1 Skawica NAZWISKO/IMIĘ 60m pkt ppal pkt w dal pkt 600m pkt RAZEM
  29 SZAFRANIEC KLAUDIA 10,56 34 24,5 33 336 32 216,9 43 142
III Miejsce 30 CEREMUGA PAULINA 10,11 47 25,5 35 402 55 226,93 25 162
1002 punktów 31 LEŚNIAK NATALIA 9,89 55 34 57 385 49 201,26 72 233
  32 ZGUDA PAULINA 9,77 59 24,5 33 383 48 207,27 60 200
  33 JANIK JULIA 9,48 70 39 70 426 67 212 52 259
  34 WÓJCIK SARA 9,95 53 35 59 346 36  - 0 148
.
SP 2 Myślenice NAZWISKO/IMIĘ 60m pkt ppal pkt w dal pkt 600m pkt RAZEM
  23 BIELA NATALIA 9,19 80 38 67 396 52 213,91 48 247
IV Miejsce 24 PARUCH ZUZANNA 9,95 53 30,5 48 394 52 217,61 42 195
958 punktów 25 OSTAFIN WIKTORIA 10,48 37 32,5 53 357 39 223,52 31 160
  26 OBAJTEK JAGODA 10,21 44 20 24 367 43 221,47 35 146
  27 RUTKA EMILIA 9,92 54 29,5 45 368 43 218,48 40 182
  28 SALAWA MAJA 10,18 45 33 54 394 52 227,76 23 174
 
SP 3 Zakopane NAZWISKO/IMIĘ 60m pkt ppal pkt w dal pkt 600m pkt RAZEM
  7 KOMOROWSKA NIKOLA 9,98 52 17,5 19 356 39 205,47 64 174
V Miejsce 9 KUBIN LIWIA 9,45 71 22,5 29 408 58 201,22 72 230
910 punktów 10 PRUSINOWSKA KINGA 10,65 32 25 34 360 40 223,05 32 138
  12 RYBA MONIKA 10,82 28 24,5 33 332 31 221,22 35 127
  13 USTUPSKA-KAŹMIK BARBARA 10,07 49 27 39 377 46 214,65 47 181
  14 WÓJTOWICZ ZUZANNA 10 51 27 39 368 43 211,05 54 187
                     

14 WÓJTOWICZ ZUZANNA 10,00 51 27,00 39 368 43 211,05 54 187

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:

1m - Kowalczyk Oliwia /SP Sieniawa/ - 278 pkt
2m - Bocheńczak Karolina /SP Sieniawa/ - 274
3m - Janik Julia / SP 1 Skawica/ - 259

Zespoły SP Sieniawa i SP Nr 1 Ciche w kategorii dziewcząt oraz SP Nr 4 Zakopane i SP Maniowy w kategorii chłopców awansowały do Igrzysk Wojewódzkich w 4-boju LA.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rabka-Zdrój, dn.23.05.2017r.

za organizatorów
Zbigniew Pistor