Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - ID IMS i Licealiada w drużynowym badmintonie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                       AKTUALNY KALENDARZ IMPREZ ZIMA 2023/2024 TUTAJ

 

*************************************************************************************************************************************************************************** 

***************************************************************************************************************************************

 

tn plakat tropemwilczym 20240001 00

REGULAMIN TUTAJ

 

 ZAPISY TUTAJ

 

********************************************************************************************************************************************************************

ZAWODY ODWOŁANE
UWAGA !!! ZAWODY XLVI Szkolna Liga Sportów Zimowych Puchar Zakopanego Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim na stoku narciarskim Polana Szymoszkowa w dniu 3.02.2024 r. zostają odwołane z powodu fatalnych warunków na stoku narciarskim

tn puchar Zakopanego Dzieci 2024 4 

 

 

 

 

tn IMG 4218 22 listopada br w hali sportowej przy ul Chramcówki rozegrano Powiatowe Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiadę w badmintonie drużynowym. W rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane wzięło udział 18 drużyn.
W galerii fotoreportaż



 

Wyniki

Licealiada
dziewczęta
1. LO Zakopane ( Paulina Janicka, Wiktoria Stopka, Hanna Wojtowicz0
2. ZSB Zakopane
3. SLO STO Zakopane

chłopcy
1. LO Zakopane ( Michał Galica, Mateusz Janicki, Kacper Plata)
2. ZSHT Zakopane
3. ZSB Zakopane
4. SLO STO Zakopane

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
dziewczeta
1. SP 1 Zakopane ( Zuzanna Sopiarz, Magdalena Stachoń Goł)
2. SP 5 Zakopane
3. SP 3 Zakopane

chłopcy
1. SP 5 Zakopane ( Jan Fus Spiechowicz, Stanisław Kasperek)
2. SP 3 Zakopane
3. SP 1 Zakopane

Igrzyska Dzieci
dziewczeta
1 SP 2 Zakopane ( Anna Stoch, Amelia Morawetz)
2. SP 1 Zakopane
3. SP 3 Zakopane

chłopcy
1. PKSPZakopane Jan Galica, Stanisław Galica)
2. SP 3 Zakopane

Pełne wyniki tutaj