Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - III Zakopiański Bieg Sylwestrowy za nami.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partly Cloudy

16°C

Zakopane

Partly Cloudy

Wind: 35.40 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych jesień 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

Link do rejestracji na Bieg Charytatywny "Biegniemy z Nadzieją". TUTAJ

 *******

 Rejestracja do V Zakopianskiego Biegu Niepodległości  TUTAJ

 *******

 

Komunikat - Test Coopera

Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe przewidywane na 25 września,Test Coopera zostaje przeniesiony na inny termin

26169003 1539067909544326 324966060247206011 n Anna Arseniuk z Torunia i Patryk Rydzinski z Zakopanego wygrali III Zakopianski Bieg Sylwestrowy. W kategorii Nordic Walking wygrali Kasia i Sławomir Radziszewscy z Zakopanego.

W galerii fotoreportaż z biegu

118 biegaczek i biegaczy oraz nordick walkingowców na sportowo pożegnało stary rok. III Bieg Sylwestrowy zakończył tegoroczną edycję Zakopiańskiej Ligi BIegowej organizowanej przez miejscowy MOSIR. Uczestnicy rywalizowali na dystansie 5 km. poprowadzonej w rejonie Bachledzkiego Wierchu.

Dystans 5 km
Kobiety
1. Anna Arseniuk 1981 Senior( 1) T.S. Opatrunki Toruń 23:44.19 23:40.80
2. Karolina Pilarska 1987 Senior( 2) WKB Meta Lubliniec 24:49.11 24:46.44
3. Anna Żółtak 1995 Senior( 3) Daniel Wosik Tervel Team 25:13.90 25:09.43
4. Iwona Rek 1988 Senior( 4) Warszawa 28:42.69 28:37.51
5.Anna Gąsienica-Roj 1975 Masters( 1) TG SOKÓŁ Zakopane 28:49.25 28:42.20
6. Liwia Kubin 2004 Junior( 1) SP10 SMS Zakopane 28:57.83 28:50.25

Mężczyźni
1. Patryk Rydzinski 1995 Senior( 1) Zakopane 19:55.65 19:53.50
2. Adam Bodurka 1992 Senior( 2) Zakopane 21:25.36 21:22.49
3.Kamil Bednorz 1995 Senior( 3) Rybnik 21:42.59 21:38.73
4.Witold Orcholski 1971 Masters( 1) T.S. Opatrunki Toruń 21:48.85 21:45.45
5.Jerzy Ładysz 1977 Masters( 2) AZS Uniwersytet Ekonomiczny 21:52.91 21:49.92
6. Kacper Lacheta 1999 Senior( 4) Dąbrowa Górnicza 22:26.68 22:23.92
Nordick Walking

Kobiety
1.Kasia Radziszewska 1966 Zakopane 47:35.31 47:21.02
2.Joanna Omąkowska-Marks 1974 Łódź 53:52.51 53:41.00

Mężczyźni
1. Sławomir Radziszewski 1971 Zakopane 39:55.37 39:40.52
2. Roman Kołodziejczyk 1951 Zakopane 44:11.06 43:55.10
3. Andrzej Szul 1947 Nowy Targ 1:07:13.92 1:07:04.44
Pełne wyniki tutaj

 

26047201 1539067046211079 920945742232867557 n